• Ново
Омнигрид Јорганов Владетел - 1 - 1 2

Омнигрид Јорганов Владетел - 1 - 1 2

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Омнигрид-Ватенка Владетел. Овие владетели беа дизајнирани да ви дадат крајна точност кога станува збор за мерење, обележување и сечење на вашите парчиња. Владетелите имаат јасна акрилна конструкција со црно-жолто обележување и упатства за употреба. Овој пакет содржи еден 1х12во прав владетел. Владетел на омнигрид Јорган-1 "Х 12-1/2".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата