• Ново
Тијанлубат Туш Мат Нелизгачки Нелизгачки Издржлив Отпорен На Мувла Пвц Правоаголна Подлога За Када Со Вшмукувачки Чаши А

Тијанлубат Туш Мат Нелизгачки Нелизгачки Издржлив Отпорен На Мувла Пвц Правоаголна Подлога За Када Со Вшмукувачки Чаши А

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

●Нелизгачки●подлогата за капење е изработена од иновативен пвц материјал кој може да спречи поместување и лизгање. Текстура на школка и камче, зголемете го триењето помеѓу стапалата на стапалата и површината на подлогата. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКА● оваа нелизгачка подлога за капење е идеална за домашни бањи, хотели, болници, спортски сали, бањи, клиники за миленичиња итн. Достапно во 12 различни дизајни. ●Големина и пакување ● 69 * 35 см. (27.2*13.8 во) Издржлив полиестерски материјал. Секој пакет вклучува 1 туш мат. (Достапни се 8 различни дизајни : пчели, емотикони, растенија во саксии, снежни планини, цвеќиња и птици, елени од триаголник, хидрогени, гинко, виолетови пердуви, мермерно сина, морски коњ и ракови, фламинго) ● Лесен за чистење и нелеплива површина, лесен за чистење. По миењето, можете само да го ставите на ѕидот и да го оставите да се исуши природно. ●Вшмукувачките чаши

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата