• Ново
Машка Мода Лежерна Бомбардерска Јакна Од Ветробран Палто Секојдневен Есенски И Зимски Џеб Со Патент Со Цврста Качулка Палто Со Долги Ракави Ветроупорна Водоотпор?

Машка Мода Лежерна Бомбардерска Јакна Од Ветробран Палто Секојдневен Есенски И Зимски Џеб Со Патент Со Цврста Качулка Палто

DEN 479.84

Износ
Това е достапна

Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 59,5 см/23,43" Должина : 65см/25,59" Големина : Л Биста : 106см/41,73" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 61см/24,02" Должина : 67см/26,38" Големина : XL биста : 110см/43,31" рамо : 45см/17,72" ракав : 62,5 см/24,61" должина : 69см/27,17" големина : ххл Биста : 114см/44,88" рамо : 46,5 см/18,31" Ракав : 64см/25,20" должина : 71см/27,95" големина : хххл биста : 118см/46.46" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 65.5 см/25.79" должина : 73см/28.74" Мажи Обична Aut ова додава удобност и стил. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од памук; овој воен стил ја прави идеална сенаменска јакна за мажи и е изградена да се држи до вас низ многу сезони.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата