• Ново
Домашни Миленици Меѓународно Скривалиште Шума За Мали Животни, Х-Големи

Домашни Миленици Меѓународно Скривалиште Шума За Мали Животни, Х-Големи

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Шумските Начини Се класични, природни скривалишта од цврсто дрво за мали животни. Изградени од квалитетна дрва, овие забавни скривалишта им овозможуваат на миленичињата природно чувство на сигурност. Со четири големи димензии, постои совршена големина за секое мало животинско милениче! За : Шиншили, Порове, Заморчиња, Зајаци 14"L x 10.35"W x 8.25"H Миленичиња Меѓународно Скривалиште Шума За Мали Животни, X-Големи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата