• Ново
've Ја Напушти Земјата Неонска Маица Со Кратки Ракави

've Ја Напушти Земјата Неонска Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Ако Некој Праша Каде сум, Ја Напуштив Земјата Светла Неонски Пигмент обоена Маица Со Кратки Ракави. Оваа кошула е направена од дише 5,6 мл. 100% претходно намален памук и има лента од рамо до рамо, беспрекорна коларета и врат со двојна игла, ракав и долни рабови. Машина перат светли бои. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. 5.6 мл. 100% памук. Лента од рамо до рамо/беспрекорна коларета. Вратот со двојна игла, ракавот и долниот раб. Печатени ВО САД!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата