• Ново
Регата Жени Ладен VI Зимски Ракавици

Регата Жени Ладен VI Зимски Ракавици

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

100% Акрилна Ткаенина : Плетена, Лурекс, Технологија На Мека Ткаенина На Допир : Издржлива, Хардверска Манжетна : Свртена Манжетна Дизајн : Омбре. УТРГ8358. 100% Акрилик. Регата Жени/Дами Ладен VI Зимски Ракавици. Белезници. Надворешна облека. Рака Потопло. Скијање. Жени. Женски. Василиј.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата