• Ново
Европска Кратка Коса # Мачка Љубов Вратата Мат

Европска Кратка Коса Мачка Љубов Вратата Мат

DEN 1103.84

Износ
Това е достапна

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете Мијалник за Напојување. Не користете средство за чистење што произведува пена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата