• Ново
Стерлинг Сребрена Шампањ Кубни Цирконија Цз Бенд Прстен Големина 8. Камен Парична Казна Накит За Жени Подароци За Неа

Стерлинг Сребрена Шампањ Кубни Цирконија Цз Бенд Прстен Големина 8. Камен Парична Казна Накит За Жени Подароци За Неа

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

925 СТЕРЛИНГ СРЕБРЕН ШАМПАЊ КУБНИ ЦИРКОНИ ЦЗ БЕНД ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 8.00 КАМЕН ПАРИЧНА КАЗНА НАКИТ ЗА ЖЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА НЕЈЗИНОГРАНИЧЕН НАЛОГ ЗА СНАБДУВАЊЕ СЕГА ПРЕД ДА БИДЕ РАСПРОДАДЕН : > 925 Сребрени Хипоалергични Подароци Накит Прстени Камења Мода ЧСТУНИНГ ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ : Секоја ставка е рачно завиткана со вас на ум. Идеален Симпатичен Подарок За Семејството, Годишнината, Неа, Свадби, Родендени, Мајка, Мајка, Ќерка, Сестра, Баба, Нана, Денот На Вљубените, Најдобри Пријатели и многу повеќе.100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Доживотна Гаранција Од Ицекарати гордо АМЕРИКАНСКА Сопственост И Управувана Компанија. Дигитален Сертификат за Автентичност вклучен со секое купување.ПРЕМИУМ ЦВРСТО СРЕБРО 925 : Нашиот накит е изработен од Висококвалитетни Премиум Материјали, Скапоцени Камења, Камења и Рачно Печат за Автентичност, како и одобрен закон ЗА ФТЦ. Прекрасна Вредност-За-Пари!ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА САМО ЗА вас : ја создадовме оваа персонализирана колекција за да ви помогнеме да ги прославите вашите најнезаборавни прилики од срце и да го подобрите вашиот секојдневен изглед на модната изјава за боја. СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјална Чистота : 925. Камен Тип 1 : Кубни Цирконија (ЦЗ). Камен Тип 2 : Кубни Цирконија (ЦЗ). Камена Боја 1 : Бела. Камена Боја 2 : Шампањ. Ширина на бендот : 2 мм.Карактеристика : Цврста. Производствен Процес : Фрлен. Материјал : Стерлинг Сребро. Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења). Камен Третман 1 : Синтетички. Камен Третман 2 : Синтетички. Тип На Производ : . НАШАТА МИСИЈА и Верувања Нашата мисија во Ицекаратите е да ги прославиме нашите клиенти и да го подобриме нивното животно патување, почитувајќи ги животите незаборавни прилики и подобрување на убавината на секојдневието преку нашата обемна колекција на квалитетен накит. ПРИКАЗНАТА ЗА ИЦЕКАРАТИТЕ-ИЗРАБОТКА..КВАЛИТЕТ..Вредностакит е нашата страст-Ицекаратите се посветени на изработка, квалитет и вредност. Секое парче рака печат за автентичност. НАПРАВЕНО СО ЉУБОВ ОД НАС ДО ВАС - КВАЛИТЕТ БЕЗ Компромискога купувате накит од колекцијата Ицекарати, купувате Со Доверба - Доживотна Гаранција и 30-Дневни Приноси . ЕЛЕГАНТНО ПАКУВАЊЕ ПОДАРОЦИ - УШТЕ ЕДНА ПРИЧИНА ДА СЕ КАЖЕ ДА!Добијте Елегантно Пакување Подароци На Секоја Нарачка со Ицекарати!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата