• Ново
Отербо Дефанзивец Самсунг Галакси С Случај, Црна

Отербо Дефанзивец Самсунг Галакси С Случај, Црна

DEN 1039.20

Износ
Това е достапна

Бранителот Серија самсунг галакси с5 случај е повеќеслоен заштитен случај кој обезбедува солидна заштита. Дизајниран токму за овој уред, куќиштето Галакси С5 обезбедува сигурна заштита од капки, испакнатини и удари. Капаците на пристаништето ја блокираат акумулацијата на прашина и влакна во пристаништата и дигалките. Заштитникот на екранот е вграден во куќиштето за да спречи гребнатини и гребнатини на стаклениот дисплеј. Вклучената футрола за штипки за ремени располага со практично носење и делува како штанд за гледање медиуми. Не дозволувајте вашата тешка употреба или активен живот да ве загрижува дури и за момент кога ќе го добиете овој солиден случај Галакси С5. Бранителот Серија самсунг галакси с5 случај е повеќеслоен заштитен случај кој обезбедува солидна заштита. Дизајниран токму за овој уред, куќиштето Галакси С5 обезбедува сигурна заштита од капки, испакнатини и удари. Капаците на пристаништето ја блокираат акумулацијата на прашина и влакна во пристаништата и дигалките. Заштитникот на екранот е вграден во куќиштето за да спречи гребнатини и гребнатини на стаклениот дисплеј. Вклучената футрола за штипки за ремени располага со практично носење и делува како штанд за гледање медиуми. Не дозволувајте вашата тешка употреба или активен живот да ве загрижува дури и за момент кога ќе го добиете овој солиден случај Галакси С5. Случај Од Серијата Бранител на отербокс За Samsung Galaxy S5 : Вграден заштитник на екранот Со Големо влијание Поликарбонатна обвивка Издржлив Силиконски Пристап До кожата До портата за синхронизација/полнење преку Силиконски приклучоци Пристапот До сите карактеристики на страничните копчиња Вклучува футрола за клипови за ремени што се удвојува како држач за гледање медиуми.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата