• Ново
Спектар Разновидна Корпа За Складирање Челична Жица со Рачки за Оставата, Чајната Кујна, Работната Површина И Многу Повеќе, Големи, Хромирани

Спектар Разновидна Корпа За Складирање Челична Жица со Рачки за Оставата, Чајната Кујна, Работната Површина И Многу Повеќе,

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Проширете го вашиот модерен стил на фарма до вашето складирање со Корпа за Складирање Жица со Рачки Од Спектар Разновиден во хром. Витките жичани рачки го комплетираат изгледот на фармата што ќе ја разубави секоја маса, трпезариска маса, бифе, суета или масичка. Краевите на рачките на жицата се завиткани и покриени со гумени затворачи за да се спречат гребнатини, гребнатини и замки. Дизајнот со отворена жица ви овозможува да ги видите предметите во корпата, што го олеснува наоѓањето на состојката, играчката, шалот или која било друга ставка што ви треба. Додадете малку рустикален шарм во вашето складирање. Користете го за да донесете домашни производи, да соберете домашно овошје и зеленчук или да складирате занаетчиски материјали. Изработени од цврст челик. СКЛАДИРАЊЕ ВО СТИЛОТ НА ФАРМА : Додадете малку рустикален шарм во вашето складирање. Без разлика дали го користите за да донесете домашни производи, да соберете домашно овошје и зеленчук, да складирате занаетчиски материјали, да држите козметика на суета или што било друго, ќе внесете некој стил на фарма во вашата целокупна шема за дизајн. ШАРМАНТНИ МЕТАЛНИ РАЧКИ : дизајнот на отворената жичана мрежа на корпата изгледа стилски додека ги содржи предметите внатре, а рачките му даваат карактеристичен изглед на корпа за пазарење што ќе гледа дома на локалниот пазар на фармери. Витките жичани рачки го комплетираат изгледот на фармата што ќе ја разубави секоја маса, трпезариска маса, бифе, суета или масичка. Краевите на рачките на жицата се завиткани и покриени со гумени затворачи за да се спречат гребнатини, гребнатини и замки. ЧУВАЈТЕ РАЗЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : Цврстиот челик со мазни завари ја прави оваа корпа соодветна за различни предмети. Лизнете корпа полна со шалови или капи на полицата на предниот плакар, чувајте додатоци за капење во близина со отворено складирање или средете ја оставата, чајната кујна со чување на сите ваши закуски внатре. Издржливата конструкција и стилскиот дизајн ја прават оваа корпа соодветна за складирање во која било просторија од кујната до гаражата. ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ПРЕДМЕТИТЕ ВНАТРЕ СО ОТВОРЕН ДИЗАЈН : дизајнот Со Отворена жица ви овозможува да ги видите предметите во корпата, што го олеснува наоѓањето на состојката, играчката, шалот или која било друга ставка што ви треба. Чувајте ги плакарите, оставата, чајната кујна, кујнските ормари, гаражните полици и повеќе организирани без да жртвувате лесен пристап. ОРГАНИЗИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ : Дајте му на секој предмет место со помош на овие корпи. Организирајте играчки за вашите деца, материјали за миленичиња, оставата, чајната кујна, тоалети за гости, средства за чистење, градинарски алат и многу повеќе. Цврстиот челик добро се држи кај многумина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата