• Ново
Мажи Летна Удобност Обичен Резервоар Тенок Блузи Долна Кошула Вежбање Во Теретана Фитнес Маица

Мажи Летна Удобност Обичен Резервоар Тенок Блузи Долна Кошула Вежбање Во Теретана Фитнес Маица

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Детали : * Големина На Ознака : L-4 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size LXL2 XL3 XL4 XLTop Должина (см)7072747678 Top Должина (инч)27,6 28,3 29,1 29,9 30,7 Биста (см)9296100104108 Bust (инч)36,2 37,8 39,4 40,9 42,5 Тежина (кг)55-6565-7070-8080-9595-105мерено Пред Да Се Истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см* ставка ткаенина : полиестер* боја на артикл : како што покажуваат сликите* опис на предметот : Мажи летна удобност на вратот на екипажот дишење обичен резервоар тенок блузи долна кошула вежбање стрингер фитнес маица* содржина на пакетот : 1*блузи(не Вклучени додатоци)како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Мажи Летна Удобност Обичен Резервоар Тенок Блузи Долна Кошула Фитнес Тренингот Фитнес Маица. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата