• Ново
Доверба 35-Галон Гравитација Елен Фидер

Доверба 35-Галон Гравитација Елен Фидер

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Совршено се вклопува насекаде. - Лукав Фидер За Игри со природен изглед кој совршено се вклопува насекаде! Фидерот За Елени Доверба изгледа исто како вистински трупец, но е направен од тежок полиетилен кој ќе издржи години на сурово време и сигубопитни животни. Дизајнот на гравитационата храна со прилагодлива преграда за проток значи дека нема батерии за полнење или електроника за која треба да се грижите. Држи и издава до 200 фунти. пченка или протеински пелети. Реалниот изглед се вклопува во секоја средина; Лесен за поставување и пополнување; 200 килограми. капацитет (пченка/протеински пелети); Издржлива полиетиленска конструкција издржува сурово време и ќе трае со години; капакот отпорен На Животни ги држи љубопитните животни подалеку; челичните животни-чувари ги штитат отворите за напојување 4; Прилагодлива преграда за проток за бирање-во вашата оптимална стапка на проток на храна; 2 локации за врзување на удел на секоја нога (вкупно 8); Произведено Во САД; Димензии : 26,6"х 27.4"в. х 23.5"г.; тежина : 15 фунти.; Мфг. Број : TS200. Доверба 35-Галон Гравитација Елен Фидер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата