• Ново
Женски Сандали Дами Летна Тока Клинови Кружни Пети Дебела Пета Обични Сандали Рамен Клин Обична Сандала Сребрена 6.50

Женски Сандали Дами Летна Тока Клинови Кружни Пети Дебела Пета Обични Сандали Рамен Клин Обична Сандала Сребрена 6.50

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Големина 12 Женски Сандали Моден Дизајн Дами Сандали Женски Потпетици Сандали Јасни Стилето Потпетици Модни Сандали Женскипол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен, Мода. Стил На Пети : Отворен Прст. Чевли Пета Висока : 9см/4.4". . ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чизми, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки, Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата