• Ново
УМЕТНОСТ Дизајнарт Млада Жена Со Боемски Накит V Бохо Жена Ѕид Уметност Дневна Соба во. широко внатре. високо

УМЕТНОСТ Дизајнарт Млада Жена Со Боемски Накит V Бохо Жена Ѕид Уметност Дневна Соба во. широко внатре. високо

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Оваа прекрасна Млада Жена Со Боемски Накит V Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок квалитет на бледнее отпорни мастило на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку подрамка од дрво од 1 инчи за отпечатоци од мали димензии или под рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци од големи димензии (40x30 60x28 ..) обезбедување на платно се изучува и не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување.- Стил : Модерен И Современ, Глам-Предмет : Мода, Портрет-Боја : Сина, Портокалова - овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија.- Памучно платно со врвен квалитет.- Пристигнува подготвен да висат на ѕидот-Лесно Да Се Обеси оваа прекрасна Млада Жена Со Боемски Накит V Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок квалитет на бледнее отпорни мастило на платно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата