• Ново
Кујна материјали Јајца Жолчка Сепаратор Кујна Гаџети Алатка Храна Одделение Нерѓосувачки Челик Јајца Белки Течни Јајца Сплитер + А

Кујна материјали Јајца Жолчка Сепаратор Кујна Гаџети Алатка Храна Одделение Нерѓосувачки Челик Јајца Белки Течни Јајца Сплитер

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Јајца Жолчка Сепаратор Кујнски Гаџети Алатка Храна Одделение Нерѓосувачки Челик Јајца Белки Течни Јајца Сплитер Опис : на пр. сепаратор изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, цврст, цврст и издржлив За цел живот користејќи кујнски гаџети.Само закачете го сепараторот на пр. г на страната на садот и испукајте на пр.г во процепите на сепараторот,3 секунди одделете ја жолчката г и на пр. белките г. Голем капацитет кој работи со нормална големина на пр., јајца од препелица или џамбо јајца, го подобруваат готвењето efficiency.No острите рабови ги кршат жолчките, подолгата силиконска рачка на пр. сепаратор за жолчки може да одговара на чинии со различна големина_купи_контејнери за цврстина. Дизајнот на рачката што не се лизга го прави држењето поудобно,постабилно при употреба.Направете од нерѓосувачки челик за храна,безбедна машина за миење садови, нашиот на пр.бел сепаратор е побезбеден од пластиката, на пр. сепаратори за г.Пакетот вклучува : 1 x на Пример G Сепаратор кујна организација кујнски крпи кујна мат кујнски гаџети кујнски декор кујнски килими кујнски мијалник славини кујна ѓубре може кујна славини кујнски прибор постави кујна остров кујна маса. кујнски завеси пеколи кујна кујна фиока организатор кујна додатоци сунѓер држач за кујнски мијалник пекари решетката печете лесно печете комплети за печење во рерна. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата