• Ново
Феилдо Акрилни Цветни Привлечности,Шарени Акрилни Монистра Приврзоци Шарм ЗА САМ Обетки Ѓердани Со Привезоци Занаети Што Го Прават Божиќ Присутен, јас#Зелена

Феилдо Акрилни Цветни Привлечности,Шарени Акрилни Монистра Приврзоци Шарм ЗА САМ Обетки Ѓердани Со Привезоци Занаети Што Го

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Описи : . Шармантен и разноврсен! Со пристоен изглед и светла боја, овие лесни акрилни монистра се одлични за декорација на накит. Тип : Монистра . Форма : Цвет . Големина : 38,5 мм. Стил : Растојание Мониста Стринг . Материјал : Акрилик . Боја : Мути-Боја. Парчиња : 10 ПАРЧИЊА. Применливи прилики : изработка На Накит, ѓердани од монистра, САМОСТОЈНА нараквица, обетки, приврзоци, декорација на фустан, додатоци за закачување мобилни телефони, приврзоци за приврзоци, Додатоци За Коса, исто така одлични ЗА приврзоци за свеќници/канделабри, завеси за монистра, сончање. Шарени акрилни монистра за декорација со лесно насликани и обоени дизајни. Користете Идеален за ѕидови, влез, трем, прозорци, камин, камин, двор, балкон, копчиња на вратите, скали, корпа, дрво, Денот На Благодарноста, Божиќни забави, свадба, празник, централен дел, додаток на вазна, прстен за свеќи, сам занаетчиски проект и многу други декор. Забелешка : . Боја : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Големина : сите големини ,0,5~1мм грешка во податоците е дозволена. Тежина : Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка. Пакување : . 10 ПАРЧИЊА Акрилни Монистра} Вклучен Пакет 10 парчиња цветни Акрилни монистра целосно; Големина : 38,5 мм, Бои : Розова/Зелена/Сина/Жолта/Виолетова/Јасна. ●Цврст и Сигурен ● овие извонредни привлечности на нараквици се изработени од акрилен материјал, со жив и симпатичен изглед, едноставен и рустикален дизајн, не е лесен за бледнеење, кршење или деформирање, идеален за да ви служи долго. ●Идеален ЗА Љубителите на САМОСТОЈНИ врски. врвот на секој шарм е дизајниран со мала и цветна дупка, лесен за навлегување во синџири или жици и додавање на местата што сакате да ги декорирате, живописните форми ќе ги задоволат љубителите НА САМОДОВЕРБАТА, носејќи многу радост. ●Симпатичен И Елегантен Дизајн●нашите шарени шарм прифаќаат Цвет како главни Форми, измешани во избрани бои и форми, класични и нежни, мониста имаат живописни бои, реални и импресивни, разубавувајќи ве да бидете истакнати во толпата. €Декоративни и Практични овие привлечности се соодветни по големина и мала тежина, убаво е да бидете ваши додатоци за накит, погодни за убави украси или само да ги закачите на торбите, приврзоците за клучеви и многу повеќе, или да ги усогласите со вашата облека, што ќе ви донесе и декоративен избор и практична употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата