• Ново
Синиот Држач За Телефон За Автомобил Што Може Да Се Повлече Прилагодлив Универзален Ретровизор За Автомобил Телефонски Држач Фиксен Клип За Возило

Синиот Држач За Телефон За Автомобил Што Може Да Се Повлече Прилагодлив Универзален Ретровизор За Автомобил Телефонски Држач

DEN 175.68

Износ
Това е достапна

Опис : Усвојување ротација од 360 степени без мртви агли, држачот за мобилен телефон може да се префрли помеѓу хоризонтални и вертикални екрани.Дизајнот на структурата на држачот за мобилен телефон е едноставен, што е лесно да се инсталира. Може да се инсталира не само на ретровизорот на автомобилот, туку и на седиштето.Изработен од висококвалитетен абс материјал, тој е еколошки и издржлив. Заградата може да се прошири на 10 см, и може слободно да се ротира во исто време. Пролетната тока може да се прошири на 9 см, што ќе ви овозможи слободно да ја контролирате.Должината на истегнатиот производ е 21 см, ширината е 6,5 см, а висината е 4.5cm.It е држач што може да се турка и повлече за да се скрие без да ја блокира линијата на видот. Погоден е за употреба во автомобил, а може да се користат мобилни телефони од 4,5-6,5 инчи.Име на ставка : Држач За Автомобилски Телефони Материјал : Апсаприменлива Сцена : Применлив Тип : Погоден за Паметни Телефони од 4,5-6,5 Инчи Карактеристики : Стигнале, ротирачки 360 степени, Лесна Инсталацијадетали За Големина : Истегната Големина : 21см х 6,5 см х 4,5 см/8,27 "х 2,56" х 1,77 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Држач За Телефон За Автомобил Усвојувајќи ротација од 360 степени без мртви агли, држачот за мобилен телефон може да се префрли помеѓу хоризонтални и вертикални екрани. Дизајнот на структурата на држачот за мобилен телефон е едноставен, што е лесно да се инсталира. Може да се инсталира не само на ретровизорот на автомобилот, туку и на седиштето. Изработен од висококвалитетен абс материјал, тој е еколошки и издржлив. Заградата може да се прошири на 10 см, и може слободно да се ротира во исто време. Пролетната тока може да се прошири на 9 см, што ќе ви овозможи слободно да ја контролирате. Должината на истегнатиот производ е 21 см, ширината е 6,5 см, а висината е 4,5 см. Тоа е заграда што може да се турка и повлече за да се скрие без да ја блокира линијата на видот. Погоден е за употреба во автомобил, а може да се користат мобилни телефони од 4,5-6,5 инчи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата