• Ново
Ксихбксили Клиренс Женски Панталони Со Светки Панталони Со Висок Струк Широка Нога Палацо Салон Панталони Панталони Со Ѕвончиња Лабави Панталони За Завеси Женски

Ксихбксили Клиренс Женски Панталони Со Светки Панталони Со Висок Струк Широка Нога Палацо Салон Панталони Панталони Со Ѕвончиња

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Нашиот врв, панталони, фустан е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. [ИЗДРЖЛИВ НАЈЛОН ] : Овие пешачки карго шорцеви се направени од 90% најлон и 10% спандекс. Комбинацијата на материјалот има добра отпорност на абење и еластичност. Страничните џебови се доволно длабоки и добри за да ги држат рацете, телефонот и паричникот,да ги направат овие панталони во секојдневен и не досаден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата