• Ново
Чиста Протеинска Формула За Лосос Без Жито Влажна Храна За Мачки, 5. оз. Лименки

Чиста Протеинска Формула За Лосос Без Жито Влажна Храна За Мачки, 5. оз. Лименки

DEN 263.84

Износ
Това е достапна

Чистиот протеин На Д-Р Елси беше инспириран од нивото на протеини што се наоѓа во природниот плен. Нашата паштета го оптимизира апетитот и телесната маса на вашата мачка преку едноставни, висококвалитетни состојки, затоа промовира здрав и активен животен стил за сите мачки. Првата состојка е Лососот.п> Инспириран Од нивото на протеини што се наоѓа во природниот плен. Паштетата го оптимизира апетитот и телесната маса на вашата мачка. Едноставни, висококвалитетни состојки. Промовира здрав и активен животен стил за сите мачки. Првата состојка е Лососот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата