• Ново
Коаезне Лето Трева Ливче Фла Перница Покритие Перница Капак За Дневна Соба Кревет Троседот И Автомобил

Коаезне Лето Трева Ливче Фла Перница Покритие Перница Капак За Дневна Соба Кревет Троседот И Автомобил

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Лето Трева Ливче Лен Перница Покритие Перница Капак Перница За Дневна Соба Кревет Троседот И Автомобил. Материјал : лен. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 80гр. големина На Пакетот : 10х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Уште Перница Свила Перници Големина Подарок За Себе, Жена, Девојка, Мајка, Ќерка, Сестра, Пријатели На Денот на Благодарноста, Божиќ, Дипломирање, Роденден, Партија, Денот На Мајката Денот На Вљубените Или Било Кој Друг Би сакале Да Се Направи Незаборавна Големина Перница Свила. Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Почувствувајте Да Не Контактирате И Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Решение. Тело Перница Памук. Слатки Дизајни - Овие Навлаки За Перници Имаат Различни Слатки Дезени Кои Се За Украсување На Домот За Божиќ, Карневалски Бантинг И Други Фестивали. Сатенски Перници Случаи. Можете Да Ги Миете Во Машина Или Рачно Да Ги Миете, Но Тоа Не Им Е Лесно Премногу Суво. Оставете Ја Навлаката За Перница Да Задржи Малку И Исушете Ја На Ладно Место За Да Избегнете Брчки. Сатен Перница. Овие Едноставни И Супер Меки Навлаки За Перници Ќе Ги Покријат И Вашите Перници Од Добивање, А Исто Така Ќе Ја Красат Вашата Спална Соба. Тоа Е Постелнина Што Можете Да Ја Користите Во Сите Сезони. Навлака за перница со Затворање На Копчето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата