• Ново
Карат Во Карати Стерлинг Сребрена Полирана Завршница Родиум Обложена Со 3-Д Емајлирана Чанта Шарм со Фенси Приврзок За Јастог Со Ѓердан Од Синџир Од Сребрено Јаже 20

Карат Во Карати Стерлинг Сребрена Полирана Завршница Родиум Обложена Со 3-Д Емајлирана Чанта Шарм со Фенси Приврзок За Јастог

DEN 751.84

Износ
Това е достапна

Карат Во Карати Стерлинг Сребрена Полирана Завршница Родиум-Обложена 3-Д Емајлирана Чанта Шарм Со Фенси Приврзок За Затворач За Јастог (15мм х 13мм) Со Ѓердан Од Синџир Од Сребрено Јаже 20" Карат Во Карати Сребрена Полирана Завршница 3-Д Емајлирана Чанта Со 3-Д Шарм Со Фенси Приврзок за Јастог (15мм Х 13мм) Со Ѓердан Од Синџир Од Сребрено Јаже 20".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата