• Ново
Авенија Женски Плус Големина Путер Тексас Слаби Жан Поштенски Летаат & Копче Затворање

Авенија Женски Плус Големина Путер Тексас Слаби Жан Поштенски Летаат & Копче Затворање

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Авенија Женски Плус Големина Путер Тексас Слаби Жан Поштенски Летај & Копче Затворањевлезете во вашата нова зона на удобност : Путерот Тексас Слабиот Жан ќе направи да се чувствувате како дома во поддржувачки, супер - растеглив тексас и лесно темно перење. Клучните Карактеристики Вклучуваат : - Затворање Со Патент и копче-Функционален дизајн од 5 џебови-петелки За Ремени - изработка на истегнување на тексас со путер - слабо сечење на ногата-Достапно во ситни, просечни и високи должини - вграден врв и кардиган со качулка ги прават совршено пријатните партнери за овие фармерки. Затворање со патент и копче. Функционални 5 џеб дизајн. Појас јамки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата