• Ново
Сакраменто Кралевите Iphone Јасен Текст Позадина Дизајн Случај

Сакраменто Кралевите Iphone Јасен Текст Позадина Дизајн Случај

DEN 111.84

Износ
Това е достапна

Земете Ја вашата сакраменто Кралеви фандом насекаде. Со Овој Iphone Исчисти Текст Позадина Дизајн Случај, дури и вашиот телефон може да изгледа делот. Светли тимски бои и графики јасно покажуваат дека сте крајниот поддржувач На Сакраменто Кингс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Марка : Клучеви. Нуди удобен пристап за сите пристаништа и контроли. Предвремениот стил нуди сигурно вклопување. Увезени. Материјал : 100% Поликарбонат-Школка; 100% ТПУ-Вметнете. Едноделен, отпорен на удари, флексибилен пластичен тврд случај. Дизајниран да одговара на вашиот модел со соодветно копче и поставување на портата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата