• Ново
Ведолај Панталони Комплети За Девојки Две Тимови Печати Долги Ракави Блуза И Копче Панталони Во Собата, Зелена 12 Месеци

Ведолај Панталони Комплети За Девојки Две Тимови Печати Долги Ракави Блуза И Копче Панталони Во Собата, Зелена 12 Месеци

DEN 303.68

Износ
Това е достапна

Новороденче Бебе Девојчиња Момчиња Памук Виножито Aut Крпеница Долги Ракави Панталони Облека За Спиење Постави Деца Панталони И Кошули Сезона : Aut,Зима,Пролет. Пол : Девојки, момчиња. Тип На Шема : Печатење. Тип на ракав : ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Со Долги Ракави : Изработен со удобност и мек на ум, овој комплет дуксер со пуловер со долги ракави и панталони за суи е совршен за целодневно носење. Мека текстура, материјал погоден за кожата им носи на вашите девојки удобни чувства цела aut и зима. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : мало девојче 2-парче сет има долг ракав контраст јака пуловер дуксер врвот со стилски писмо графички печатење, појавување на карирани здолниште хеланки за комплетна облека. ПРЕПОРАЧАНА ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини пред вашата нарачка. ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : костум за облека со долги ракави за мало Девојче за секојдневна облека, одмор, училиште, секојдневен живот и заминување. Најдобар подарок за вашето мало слатко срце на родендени, Денот На Благодарноста, Божиќ итн. СОВЕТИ : 1 х долг ракав дуксер врвот + 1 х панталони. Машинско перење препорачано со ладна вода како обична облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата