• Ново
12v Волт Магнетни Влечење Приколка Светлина Опашка Светлина Дестинации Комплетен Сет Авто, Брод, Р. в., Приколка, итн

12v Волт Магнетни Влечење Приколка Светлина Опашка Светлина Дестинации Комплетен Сет Авто, Брод, Р. в., Приколка, итн

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Лесно се поврзува со вашето возило со кабелот За напојување за неколку минути Лесно се монтира на секое влечно возило Ја Отстранува маката од инсталирањето на влечните светла Големи 4-1/4 инчи. леќи со дијаметар - килибар од едната страна-црвена Од другата Страна Двострани леќи отпорни На гребење со Црвени и килибарни трепкачи Пакетот вклучува : 2 светла, оловна жица, хардвер за монтирање, магнетна основа абс пластична Тежина : 2,15 фунти. 20 стапки. жици темперамент со стандардни 4-пински конектори, 7 стапки. помеѓу светлата за влечење апликации до 80 во. широк 6 пакет 12v Волт Магнетни Влечење Приколка Светлина Опашка Светлина Дестинации Комплетен Сет Авто, Брод, Р.в., Приколка, итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата