• Ново
Кафепрес-Вкрстени Карпести Чекани-Уникатна Капа За Камионџии, Класична Бејзбол Капа

Кафепрес-Вкрстени Карпести Чекани-Уникатна Капа За Камионџии, Класична Бејзбол Капа

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Капа за камионџија, 100% полиестерска пена напред, 100% најлонска мрежа ткаат назад, Прилагодливо пластично затворање, Се Прилагодува од 17" до 24", Избришете со влажна крпа за чистење, УВЕЗЕНА Капа За Камионџија. 100% полиестерска пена напред, 100% најлонска мрежа ткаат назад. Прилагодливо пластично затворање. Се прилагодува од 17" на 24". Избришете со влажна крпа за чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата