• Ново
Силвертон Купола Матеј 17: - У-Почетна Ѓердан

Силвертон Купола Матеј 17: - У-Почетна Ѓердан

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Стаклена Купола Матеј 17 : 20 - " Затоа што имаш толку малку верба. Навистина ви велам, ако имате вера мала како семе од синап, можете да и кажете на оваа планина : "Движете се од тука до таму" и таа ќе се помести. Ништо нема да биде невозможно за вас."- У - Сребрена Буква Ѓердан. Стаклена Купола Матеј 17 : 20 е прибл. 0,85 х 0,72 х 0,20 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. 1,3 мм ѓердан со Синџир На Кутии е 18"+2" Продолжувач. Јастог канџа затворач. Синџирот на кутии е направен исклучиво за Задоволство И Копродукции. Почетниот капитал е висок приближно 0,6 инчи. Ѓердани се достапни во сите иницијали. Прави прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Ѓердан Со Синџир Од 1,3 мм е Продолжувач од 18"+2". Јастог канџа затворач. Синџирот на кутии е направен исклучиво за Задоволство И Копродукции.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата