• Ново
Бебе Бебе Момчиња Девојки СТП Кожа Мека Гума Единствена Патики Деца Анти-Лизга Одење Чевли

Бебе Бебе Момчиња Девојки СТП Кожа Мека Гума Единствена Патики Деца Анти-Лизга Одење Чевли

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Бебе Момчиња Девојки СТП Кожа Мека Гума Единствена Патики Деца Анти-Лизга Бебе Одење Чевли 0-18М. Единствен материјал : гума. Тип на пета : Рамен. Пол : Унисекс. Горниот материјал : СТП. Сезона : Пролет и Aut. Опис на големината : Нормална големина. Погоден за : бебе. Тип на производ : сандали. Должина на чевли : 11см, 12см, 13см. Горниот материјал : Горниот ред СТП; Ѓон - мек гумен ѓон. Погоден за бебиња на возраст од 0-18 месеци. Имајте симпатичен и шармантен дизајн, одржувајте ги нозете на бебето меки и дишат, направете го бебето да изгледа попривлечно. Уникатниот симпатичен дизајн на затворени прсти обезбедува поголема заштита за малите стапала на децата. Дизајнот што не се лизга го одржува бебето во безбедна состојба. Класичен секојдневен стил погоден за секоја пригода, семејство, на отворено. Ве молиме погледнете ја табелата со големина на сликата на производот пред да купите гумен ѓон. Материјал-Стп Кожа Горниот, Удобност Ткаенина Поставата, Мека Анти-Лизгање Дното Единствен. Нелизгачки-Анти-Судир, Отпорен На Абење и Нелизгачки Ѓон Е Добар За Стапалата На Доенчињата да ја чувствуваат Земјата Природно и Да Растат Здрави. Лесното Затворање На Куката и Јамката ги Прави Нашите Патики Лесни За Облекување,соблекување и Останување На Нозете на Вашето Дете. Мода-Стилски Секојдневен Дизајн костуми за Сите Прилики Како Роденденска Забава,Крштевање,Свадбена Забава,Фотографија, тоа ќе донесе многу Внимание и Комплименти за Вашето Прекрасно Мало Ангелче.Совршен Туш За Бебиња, Прв Роденденски Подарок. Големина на девојки : 0-6М/6-12М/12-18М.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата