• Ново
Дрво Рачка Кафе Лажици Мерење Топки Кујна Мерење Лажици Кујнски Гаџети

Дрво Рачка Кафе Лажици Мерење Топки Кујна Мерење Лажици Кујнски Гаџети

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис. Дали барате практична мерна лажица? Ако е така, тогаш не смеете да ја пропуштите оваа мерна лажица. Оваа лажица може да се користи долго време без скршени и деформации. Може да се користи за држење кафе во прав, сол, шеќер, скроб итн.. Дрвени материјали, издржливи и не се лесни за деформација. дрвените топки за кафе нема да изгребат чаши, садови и чинии и не спроведуваат студ или топлина и не ја повредуваат раката. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. . - Големина : 16, 50Х4, 00Х2, 00см/6, 48Х1, 57Х0, 79ин (Долга Рачка). - Големина : 10, 00Х4, 00Х2, 00см/3, 93Х1, 57Х0, 79ин (Кратка Рачка). - Лажицата е изработена од избрани материјали од буково дрво, безбедна и професионална, можете да ја користите со доверба. - Мала тежина и компактна големина, оваа лажица е лесна за носење, не само погодна за дома, туку и погодна за активности на отворено. - Мулти-функционални, може да се користи како млеко во прав лажица, кафе лажица, сол лажица, лажичка, итн. - Разумен дизајн на структурата, може попрецизно да го контролира капацитетот. Едноставен изглед, практичен за употреба. . - Точно мерење, издржливо, не е лесно да се скрши, лесно се сфаќа на рачката. Може да се користи како добар подарок за вашите пријатели и повеќе На Денот на Загревање На Куќата! . Лажицата е изработена од избрани материјали од буково дрво, безбедна и професионална, можете да ја користите со доверба. Мала тежина и компактна големина, оваа лажица е лесна за носење, не само погодна за дома, туку и погодна за активности на отворено. Мулти-функционални, може да се користи како млеко во прав лажица, кафе лажица, сол лажица, лажичка, итн. Разумен дизајн на структурата, може попрецизно да го контролира капацитетот. Едноставен изглед, практичен за употреба. Точно мерење, издржливо, не е лесно да се скрши, лесно се сфаќа на рачката. Може да се користи како добар подарок за вашите пријатели и повеќе На Денот на Загревање На Куќата!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата