• Ново
Дејуер Леќи Калено Стакло Шупливо Против Гребење отпорно На Удари Отпорно На Прашина Сјајна Заштитна Фолија За Камера На Телефонот Од Кристал за iPhone Pro Pro Ma Mini

Дејуер Леќи Калено Стакло Шупливо Против Гребење отпорно На Удари Отпорно На Прашина Сјајна Заштитна Фолија За Камера На Телефонот

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис : Користејќи сјаен дизајн на кристал, овој производ може да се користи не само како стакло за леќи за телефонска камера, туку и како украс.Карактеристиките против гребење, отпорни на удари и отпорни на експлозија на каленото стакло овозможуваат објективот на камерата на телефонот да биде целосно protected.It изработен е од калено стакло.Должината на овој производ е 3,2 см, а ширината е 3,2 см. Дебелината на производот е 0,12 см. Производот е компатибилен за i Phone14/14 Плус, за i Phone13/13 Mini, за i Phone 14 Pro/14 Pro Max, за i Phone13 Pro/13 Pro Max.Име на објективот : Кален Филмски Материјал : Калено Стаклокомпатибилни Модели : за i Phone14/14 Плус, за i Phone13/13 Mini, за i Phone 14 Pro/14 Pro max, за i Phone13 Pro/13 Pro Maxfeuctures : Сјаен Кристал, Против Гребење, Експлозија-Доказ Детали : Должина/Ширина : 3,2 cm/1.26"(Прибл.) Дебелина : 0,12 см/0,05"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Кален Филм За Леќи (Други Не Се Вклучени) Користејќи сјаен дизајн на кристал, овој производ може да се користи не само како стакло за леќи за телефонска камера, туку и како украс. Карактеристиките против гребење, отпорни на удари и отпорни на експлозија на каленото стакло овозможуваат објективот на камерата на телефонот да биде целосно заштитен. Изграден е од калено стакло. Должината на овој производ е 3,2 см, а ширината е 3,2 см. Дебелината на производот е 0,12 см. Производот е компатибилен за i Phone14/14 Плус, за i Phone13/13 Mini, за i Phone 14 Pro/14 Pro Max, за i Phone13 Pro/13 Pro Max.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата