• Ново
Панталони Со Широки Нозе за Жени Секојдневен Салон Памучни Ленени Панталони Еластични Панталони Со Висок Струк Лабави Удобни Панталони

Панталони Со Широки Нозе за Жени Секојдневен Салон Памучни Ленени Панталони Еластични Панталони Со Висок Струк Лабави Удобни

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Добредојдовте На Meetotime Store ✮ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮ ✮ ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка ✮ ✮ ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме✮ • име на производ : Широки Панталони За нозе За Жени Секојдневни Памучни Ленени Панталони Еластични Панталони Со Висок Струк Лабави Удобни Панталони (Жолта 24) • Големина На Облека : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-74см/25.20-29.13 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 91см/35.83". • Боја : Жолта 24 • Нега : машина за перење НЕКОЈ ПРАША П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината? О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Ви благодариме Изработени од мека истегнување брзо сушење висококвалитетна ткаенина. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања и грижи. €Мек Материјал : големината работи мала, ве молиме изберете 1-2 големина Поголема од вашата нормална големина. Изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна и дише. `+Прилики : Секојдневен и едноставен дизајн, совршен натпревар за пригода како трчање, атлетика, тренинг, спорт, велосипедизам, фитнес во теретана, џогирање, вежбање, патување, јога, одмор, пешачење, секојдневно носење. €Трендовски Дизајн Q : нашите широки панталони за нозе и панталони со висок струк комбинираат стил и функција, што ги прави одличен додаток во вашата гардероба. ●Повеќенаменска Употреба : Нашите дневни панталони и џогери може да се носат и за деловна и за улична облека, што ги прави разноврсен избор за секоја гардероба. `+Топли Совети : ве Молиме прочитајте ги мерењата на производот во описот на производот пред нарачката. Големината е мала, ве молиме изберете 1-2 големина поголема од вашата нормална големина. `+ Перење : Не Избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата