• Ново
Фделинк Перница Случај Нов Денот На Вљубените Памук Лен Перница Случај Софа Перница Покритие Дома Декор

Фделинк Перница Случај Нов Денот На Вљубените Памук Лен Перница Случај Софа Перница Покритие Дома Декор

DEN 143.68

Износ
Това е достапна

Нов 1pc Денот На Вљубените Памучна Ленена Перница Софа Перница Покритие Дома Декор Спецификација : Моден дизајн,шарени и прекрасни модели го красат вашиот дом пофантастично издржливо и отпорно валкање,лесно за чистење удобно и Меко, ќе ве натера да имате добар одмор добра Пропустливост Претпочитајте за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн големина : 45cm X45cm Color : Како Тежина на сликата : Околу 60gpackage : 1pc/Packhigh Killitynote : Поради Различни серии за производство, може да има отстапување од 2-3 см за предмети.Боите на мониторот на вашиот компјутер може малку да се разликуваат од вистинските бои на производот во зависност од поставките на вашиот монитор. Вклучен пакет : 1 € Навлака за Перница (внатрешната перница не е вклучена) Нов 1pc Денот На Вљубените Памук Лен Перница Софа Перница Покритие Дома Декор Спецификација : Моден дизајн,шарени и прекрасни модели го красат вашиот дом повеќе фантастичнииздржливи и отпорни валкани,лесни за чистење. Удобно и Меко, ќе ве натера да имате добар одмор добра Пропустливост Претпочитајте за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле итн големина : 45cm X45cm. Домашен Декор. Квалитет : овој производ е со многу добар квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите. Сервирајте : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Големина на производот : 13х10, 2х0, 4 инчи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата