• Ново
Акрилна Лига На Правдата Флеш Атлетско Лого Торта Топер Партија Декорација За Свадба Годишнина Роденден Дипломирање

Акрилна Лига На Правдата Флеш Атлетско Лого Торта Топер Партија Декорација За Свадба Годишнина Роденден Дипломирање

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

За Производот : Лига На Правдата Флеш Атлетик Логото Торта Топер! Конечно дојде денот. Последниот месец го поминавте подготвувајќи се : балоните се полни и лебдат, куќата е чиста и пенлива, услугите се завиткани во слатки мали вреќи. Вашата забава ќе биде хит. Можеш ли да заборавиш нешто? Вашиот поглед паѓа врз свежо леденото ремек-дело на торта што седи на масата. Скапоцениот прелив за торта што ја крунисува вкусната конфекција носи насмевка на вашето лице. Конечно можете да се опуштите. За Дизајнот : Лигата На Правдата е најпознатиот суперхеројски тим НА ДК Стрипови со бетмен, Супермен, Вондер Жена, Флеш, Аквамен. Создадена во 1960 година, Лигата На Правдата продолжува да биде една од најпродаваните серии на сите времиња. Ако сте обожавател?ќе ви се Допадне овој официјален производ На Лигата На Правдата! ТОРТА ТОПЕР-Правда Лига флеш атлетски лого торта топер ќе ви помогне да ја покажете вашата неверојатна работа! Донесете го завршниот допир на вашата кулинарска креација со овој топер за торта. ПРОСЛАВЕТЕ - Оваа Лига На Правдата топерот За Торта Со Атлетско Лого Флеш е совршен за роденденски забави, тушеви за бебиња, невестински тушеви, свадбени забави, Дипломирање или која било друга прослава/настан. БЕЗБЕДНА ХРАНА АКРИЛИК-Правда лига дизајнот На Флеш Атлетско Лого е отпечатен на акрилик безбеден за храна. ДЕТАЛИ ЗА ГОЛЕМИНАТА-Лига На Правдата Сликата На Флеш Атлетско Лого е со дијаметар од 4,0". Врвот на Тортата е со димензии 7,25" во вкупна висина. Официјално ЛИЦЕНЦИРАНИ : производите од Лигата На Правдата што се продаваат По Графика и Повеќе се загарантирани автентични, квалитетни и официјално лиценцирани Од Ворнер Брос. ЛИГАТА НА ПРАВДАТА и сите поврзани карактери и елементи администрација & ? ДЦ Стрипови. (с19).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата