• Ново
Женски Набразден Резервоар Врвот Контрола На Стомакот Цветни Високи Половини Бикини Две Костими За Капење

Женски Набразден Резервоар Врвот Контрола На Стомакот Цветни Високи Половини Бикини Две Костими За Капење

DEN 687.84

Износ
Това е достапна

Опис : Име На Производ : нерѓосувачки челик ананас сос : 304 нерѓосувачки челик + PPSize : 23,7 x 9,8 cm Color : Black Packing : боја кутија апликација : погоден за одвојување на овошјето карактеристики : Униформа дистрибуција на назаби, удобен и брз, рачка пролет копче, отстранлив дизајн, лесен за отстранување и миење мазната и рамномерно распоредена назабеност може да се отсече со вртење нежно е изработен од нерѓосувачки челик, издржлив и не е лесен за ' рѓа опашката има Дизајн на висечка дупка, Удобно складирање и закачување чувствувајте се удобно, против лизгање И Лесно Се Држи, притиснете го копчето за да го извадите стисокот, лесен За ракување Во центарот На ананасот и лесно ротирајте го ананасот.пакетот вклучува : 1 x нуклеарен отстранувач 20% Спандекс. Мазна ткаенина, еластична, издржлива, брзо сушење, про-кожа, го олеснуваат целосното и многу удобно за носење. ●Уникатен Дизајн●симпатичен врв за печатење со 2 прилагодливи тркачки грб, покријте го стомакот, прави да изгледате потенок. €Високо Потрошени Ручани Бикини Дно ● дното Со еднобојно пливање има ефект на контрола на стомакот за подобри облини. ①Соодветна Пригода Нашите костими за капење се елегантни за девојки и жени, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Перење Раце Одделно во ладна вода. Не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата