• Ново
Женски Плус Големина Панталони Модни Жени Лето Лежерни Лабави Цврсти Панталони Чипка Еластична Половината Панталони Намалени Сини 6

Женски Плус Големина Панталони Модни Жени Лето Лежерни Лабави Цврсти Панталони Чипка Еластична Половината Панталони Намалени

DEN 269.44

Износ
Това е достапна

Модни Жени Лето Обични Лабави Цврсти Панталони Чипка Еластична Половината Панталони Хеланкикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Чипка,Еластична Половина,Хеланки За Панталони,Секојдневни и Удобни,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Панталони За Половината Со Завој, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60-80см/23.62-31.50 "Колк : 92см/36.22 " Должина : 90см/35.43". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64-84см/25.20-33.07 "Колк : 96см/37.80 " Должина : 91см/35.83". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68-88см/26.77-34.65 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 92см/36.22". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72-92см/28.35-36.22 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 93см/36.61". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76-96см/29.92-37.80 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 94см/37.01". Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 80-100см/31.50-39.37 "Колк : 112см/44.09" Должина : 95см/37.40 " Женски Плус Големина Панталони Модни Жени Лето Лежерни Лабави Цврсти Панталони Чипка Еластична Половината Панталони Намалена Цена. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Панталони Дозвола Облека Под 2 20. Дозвола за женски плус големина панталони. Враќање И Дозвола.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата