• Ново
Кујна М-Р-Кук Централна 4-Во-Мулти-Шпорет, Кварт Пакет Со Керамички Обложени Прибор За Јадење Во Собата

Кујна М-Р-Кук Централна 4-Во-Мулти-Шпорет, Кварт Пакет Со Керамички Обложени Прибор За Јадење Во Собата

DEN 1119.68

Износ
Това е достапна

E5 CUIMSC800 F ВКЛУЧЕНИ ВО КУТИЈАТА : Msc-800 Cook Централна 4-во-1 Мулти-Шпорет3-Годишна Ограничена Гаранција Пакетот ВКЛУЧУВА : Cuisinart Cook Централна 4-во-1 Мулти-Шпорет, 7 Кварт - MSC-800 Cuisinart 12 Парче Керамички Обложени Прибор За Јадење Сет-Мат Црно Кујнарт Кук Централ го прави сето тоа! Кафеави состојки токму во единицата - не е потребен шпорет-и можете Да се префрлите На Бавно Готвење или Печење со допир на копче за комбинирано готвење без напор. Претходно поставените копчиња за функции со контрола на времето и температурата го олеснуваат Бавното Готвење, Печењето, Кафеавото/Пржењето или пареата - или комбинираното готвење! Овој голем мултиварк ја олеснува работата и ви овозможува да подготвувате оброци пред време за да бидат подготвени кога сте!. Карактеристики : 4 програмабилни функции : - Бавно Варете на високо, ниско, динстајте или загревајте до 24 часа; Печете на од 250 -450 Степени до 6 часа; Кафеава/Пржете Со температури до 500 Степени; пареата со еден допир ви овозможува да ги менувате режимите кога рецептот бара комбинирано готвење Отстранлив 7-литарски нелеплив леано алуминиумско тенџере за миење Садови-безбедно тенџере за готвење и капак За чистење Без напор Вклучува Реверзибилна Решетка за печење/парење E5cuimsc800f вклучена во кутијата : msc-800 cook централен 4-во-1 Мулти-шпорет. 3-Годишна Ограничена Гаранција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Cuisinart Cook Централна 4-во-1 Мулти-Шпорет, 7 Кварт - MSC-800. Кујна 12 Парче Керамички Обложени Прибор За Јадење Сет-Мат Црна. Кујнарт Кук Цен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата