• Ново
Gupbes Обратна Камера За Паркирање Кабел За Поврзување 24pin Адаптер Линија Жици Одговара За, Автомобил Обратна Камера Кабел, Резервна Камера Жица Темперамент

Gupbes Обратна Камера За Паркирање Кабел За Поврзување 24pin Адаптер Линија Жици Одговара За, Автомобил Обратна Камера Кабел,

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Функција : 1. Кабел за адаптер со 24 пински, може да се користи за поврзување камери за заден поглед во автомобили со мултимедијален систем. Погоден .2. Претворање во стандарден приклучок за влез на видео, за да можете лесно да ја надградите функцијата за заден поглед.3. Овој адаптер кабел има за цел да го прошири резервираниот сигнал за заден поглед на оригиналниот екран на автомобилот.4. Исклучително силна компатибилност, може да обезбеди цврсто и совршено фитинг.5. Лесен за употреба, само приклучете и играјте, користењето на висококвалитетен материјал го прави способен да издржи многу абење.Спецификација : Тип На Ставка : 24 пински Адаптер За Заден Поглед Кабел материјал : ABS + Жици Опрема За Прицврстување : Одговара Како Да Се Користи : Приклучок и игра, Список Со Пакети : 1 x Кабел За Адаптер За Заден Поглед Лесен За употреба, само приклучок и игра, користењето на висококвалитетен материјал го прави способен да издржи многу абење. Кабел за адаптер со 24 пински, може да се користи за поврзување камери за заден поглед во автомобили со мултимедијален систем. Погоден за . Исклучително силна компатибилност, може да обезбеди цврсто и совршено фитинг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата