• Ново
Земно Тело Маракеш Арган И Коноп Семе Масло Патување Во Собата

Земно Тело Маракеш Арган И Коноп Семе Масло Патување Во Собата

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Што е тоа : Арган И Масло Од Семе Од Коноп Поставете Што прави : Негувајте Шампон : Нашата Хармонична мешавина Од Масло Од Арган богато Со хранливи материи Од Мароко, Ултра зајакнувачко Масло од Семе од Коноп, Хидролизиран Протеин од Пченица и чисти ботанички екстракти нежно ја чисти и враќа влагата додека ја подобрува управливоста. За сите типови коса. Безбедно за коса третирана во боја.; Хидратен Регенератор : Нашата хармонична мешавина Од Масло Од Арган богато со хранливи материи, Од Мароко, Ултра зајакнувачко Масло Од Семе од Коноп, Патенол и Хидролизиран Протеин Од Пченица ја блокира влагата, ја подобрува управливоста и ја остава косата да се чувствува свиленкаста со подобрен сјај. За сите типови коса. Безбедно за коса третирана во боја.; Масло од Маракеш : Нашата подмладувачка мешавина Од Масло Од Арган богато со хранливи материи, Од Мароко, Ултра зајакнувачкото Масло од Семе од Коноп значително ја подобрува состојбата и текстурата на косата. Остава косата да се чувствува свиленкаста мазна со здрав, без разлетување, сјаен сјај.; Што друго треба да знаете : Сетот вклучува : Негувајте Шампон, Хидрирајте Регенератор И Масло Од Маракеш што е тоа : Сет За Патување Со Масло Од Арган и Коноп Што прави : Негувајте Шампон : Нашата Хармонична мешавина Од Масло Од Арган богато Со хранливи материи Од Мароко, Ултра зајакнувачко Масло Од Семе Од Коноп, Хидролизиран Протеин Од Пченица и чисти ботанички екстракти нежно ја чисти и враќа влагата додека ја подобрува управливост. За сите типови коса. Безбедно за коса третирана во боја. Хидратен Регенератор : Нашата хармонична мешавина Од Масло Од Арган богато со хранливи материи, Од Мароко, Ултра зајакнувачко Масло Од Семе од Коноп, Патенол и Хидролизиран Протеин Од Пченица ја блокира влагата, ја подобрува управливоста и ја остава косата да се чувствува свиленкаста со подобрен сјај. За сите типови коса. Безбедно за коса третирана во боја. Масло од Маракеш : Нашата подмладувачка мешавина Од Масло Од Арган богато со хранливи материи, Од Мароко, Ултра зајакнувачкото Масло од Семе од Коноп значително ја подобрува состојбата и текстурата на косата. Остава косата да се чувствува свиленкаста мазна со здрав, без разлетување, сјаен сјај. Што друго треба да знаете : Сетот вклучува : Негување Шампон, Хидратантен Регенератор и Масло од Маракеш.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата