• Ново
Панк Врана Брош Чума Лекар Птица Бил Кроу Серија Брош Каубојски Значка Мешан Стил

Панк Врана Брош Чума Лекар Птица Бил Кроу Серија Брош Каубојски Значка Мешан Стил

DEN 457.44

Износ
Това е достапна

Опис. Предметот се панк-брош креативни значки, додатоци за костими за забави, декорација на облека. Изработен од висококвалитетен, цврст и издржлив легиран материјал за долготрајна употреба. Различен дизајн на врана, шик и мода. Компактен и лесен, удобен за носење. Удобен и удобен за носење, погоден за сите видови луѓе. Карактеристики. - Материјал : Легура. - Капе нафта врана серија, свети различни стилови за избор, може да се користат како подарок. - Додатоци за фустани и костуми : Носете повеќе темперамент, оставете ја личноста да изгледа помодерно атмосфера. - Убава боја, траен сјај, фино полирање. - Деликатни капки масло за галванизација, мазни пипала. - Удобен и удобен за носење, погоден за сите видови луѓе. Капе нафта врана серија, свети различни стилови за избор, може да се користат како подарок. Облека и костум додатоци : Носете повеќе темперамент, нека лицето изгледа повеќе модерна атмосфера. Убава боја, траен сјај, фино полирање. Деликатни капки масло за галванизација, мазни пипала. Удобен и удобен за носење, погоден за сите видови луѓе.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата