• Ново
Ревлон Путер За Усни Во Боја, Розов Тартуф

Ревлон Путер За Усни Во Боја, Розов Тартуф

DEN 103.52

Износ
Това е достапна

Ревлон Путерот За Усни во Боја е мелем со путер споен со сјајна боја за убави, меки, здрави, блескави усни. Хидратантната формула за манго, шеа и кокосов путер ја зголемува влагата на усните за 156%. Гел за разгалување формула лизга на усните путер мазна и веднаш ги хидрира усните. Ревлон Путер За Усни Во Боја : мелем со Путер и сјајна боја. Помеки, помазни и веднаш хидрирани усни. Убава сенка исти пакување кој Потпис Revlon colorburst дизајн. Боја со средна покриеност со завршница со висок сјај. Таа има разгалување гел формула која лизга на усните путер мазна и веднаш хидрира усните.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата