• Ново
Со Дизајн Плажа Одмор Мојата Мантра Декоративна Перница

Со Дизајн Плажа Одмор Мојата Мантра Декоративна Перница

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Е По Дизајн Одмор На Плажа Мојата Мантра Декоративна Перница прави совршен додаток во просториите за живеење и спалните соби. Изработена од ткаен полиестер, оваа забавна перница доаѓа исполнета со хипоалергична вештина надолу. Оваа перница ја има вашата лична мантра и гласи : Јадете. Спиј. Прочитај. Повторете.Димензии перница : 16 L x 16w во.18л x 18w во.20l x 20w во.26л x 26w во. Избор на достапни големини. Ткаени полиестерски капак. Хипоалергично пополнување на вештачки надолу. Читање мантра во избор на бои. Зашиено затворање. Исчистете го местото кога е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата