• Ново
Век Повик Новороденче Девојка Облека Памук Ромпер Лента За Глава Шорцеви Играат Носат Лето Виножито Бебе Облека Облека Сина 12 Месеци

Век Повик Новороденче Девојка Облека Памук Ромпер Лента За Глава Шорцеви Играат Носат Лето Виножито Бебе Облека Облека Сина

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Детскиот ромпер со кратки ракави обезбедува добра пропустливост на воздухот, спречува вашето бебе да биде повредено додека учи да ползи или да оди. Спецификации. Материјал : Мешавина Од Памук . Пол : Девојки/Момчиња. Сезона : Лето, Aut. Дизајн На Моделот : Виножито. Стил : Мода, Симпатична. Големина Шема : . Големина(см)ttttttttttt t. 60t Romper Должина : t36t Bust : t46tsleve : t11. 1пресврт : t36 Tpants Должина : t20. 4 t Возраст : t0-3 Месеци. 70тромпер Должина : t38t Bust : t48tsleve : t11, 9пресврт : t38 Tpants Должина : t21, 6 t Возраст : t3-6 Месеци. 80t Romper Должина : t40t Bust : t50tsleve : t12.7пресврт : t40 Tpants Должина : t22, 8t Возраст : t6-9 Месециt.90t Romper Должина : t42t Bust : t52tsleve : t13, 5пресврт : t42 Tpants Должина : t24t Возраст : т9-12 месеци. 100 t Romper Должина : t44t Bust : t54tsleve : t14. 3пресврт : t44 Tpants Должина : t25.2 t Возраст : t12 - 18 Месеци. tttttttt TTTTTtttttttttt 60t Romper Должина : t14. 17t Bust : t18. 11tsleve : t4.37пресврт : t14.17 Tpants Должина : t8.03t Возраст : t0-3 месециt.70tromper должина : t14.96tbust : t18. 90tsleve : t4.69пресврт : t14.96tpants должина : t8.50t возраст : t3-6 месеци. 80должина на тромпер : т15, 75 тбуст : т19, 69 чаур : т5.00 пресврт : т15, 75 Должина на тпант : т8, 98 Т Возраст : т6-9 Месецит.90Тромпер Должина : т16, 54 тбуст : т20, 47 тслев : т5.31 пресврт : t16.54 tpants должина : t9.45 t возраст : t9-12 месециt. 100tromper должина : t17.32 tbust : t21.26 tsleve : t5.63 пресврт : t17.32 tpants должина : t9.92 t возраст : t12-18 месеци. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирање!. Содржина На Пакетот. 1 х Бебе Ромпер. 1 х шорцеви. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина за дишење и удобно искуство при носење, безбедна за кожата. Ромпер со кратки Ракави : Обезбедете добра пропустливост на воздухот, во меѓувреме, спречете го вашето бебе да биде повредено додека учи да ползи или оди. Комбинезон Во сладок Стил : моделот на виножито додава слободно време и слатко чувство на ромперот, што совршено ја задоволува љубопитноста на девојчињата или момчињата. Дизајн На Копчето Покриено со дното : погодно е да ја смените пелената за вашето бебе, само треба да го отворите копчето, во исто време, лесно за носење и полетување. Различни Прилики : Совршени За шопинг, патувања, семејни собири, настани родител-дете, активности на отворено, секојдневен домашен живот итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата