• Ново
9300-Ч-Милениумско Осветлување - 26В ПРЕДВОДЕНА Од Суета За Бања Висока И Широка Хромирана Завршница

9300-Ч-Милениумско Осветлување - 26В ПРЕДВОДЕНА Од Суета За Бања Висока И Широка Хромирана Завршница

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Завршна Боја : Хром, Ширина : 25", Висина : 5", Длабочина : 0,75", Ширина На Задната Плоча : 25", Должина На Задната Плоча : 5", Тип На Светилка : ЛЕР, Број На Светилки : 1, Моќност : 26 Вати, Cri : 90, Температура На Бојата : 3000 Келвини, Рејтинг На Влага : Влажно Оценето, Биро : сите ние имаме малку суета, и вистинскиот избор на суета светлина е сигурно За Задоволување. Тоа е можност да направите смела изјава за дизајн додека ве капете во совршено светло. Светилки не се вклучени. Ставете го овој уред директно над огледалото и мијалникот за да додадете совршено осветлување во вашата бања. Линеарна ПРЕДВОДЕНА Бања Суета. Температура НА бојата ОД 3000К. Индексот На Рендерирање На Бои е 90. 1 година ограничена гаранција за производство оваа ставка е НАВЕДЕНА УЛ Ги Исполнува стандардите НА АДС Оваа ставка е оценета за влажна локација. Се препорачува професионална инсталација. Висина На Задната Плоча : 5.00 / Ширина На Задната Плоча : 25.00 / Вклучена Сенка : Да. Висина На Задната Плоча : 5.00 / Ширина На Задната Плоча : 25.00 / Вклучена Сенка : Да. - - 26В 1 ЛЕД Бања Суета - 5 Инчи Високи и 25 Инчи Широк-Хром Финиш-Производство : Милениумско Осветлување. Семејство : Х. Мпн : 9300-Ч.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата