• Ново
Алдо Жени Аларка Кожа Лизга На Платформа Патики Кафеава Големина Б

Алдо Жени Аларка Кожа Лизга На Платформа Патики Кафеава Големина Б

DEN 543.68

Износ
Това е достапна

Производител. Алдо.Големина Потекло. НАС.атформни Патики.Колекција.Алдо.Затворање.Материјал. Вештачки/Текстил/Кожа.Тип На Ткаенина. Кожа.П2562757.Предметот за продажба е прикажан погоре и опишан на оваа страница. Фотографијата може да вклучува дополнителна облека или реквизити кои се само за прикажување и нема да бидат вклучени. Ве молиме внимателно прочитајте го описот. Женски Платформа Патики. Кожа. Лизгајте На Рамни Форми.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата