• Ново
Потрага по дупчиња Моден Стомак Танц Шамија За Колк Завиткајте Појас Племенски Појас Здолниште Сребрени Монети Виолетова

Потрага по дупчиња Моден Стомак Танц Шамија За Колк Завиткајте Појас Племенски Појас Здолниште Сребрени Монети Виолетова

DEN 280.96

Износ
Това е достапна

Материјал : Полиестер Пакетот Вклучува 1 x синџир На Половинаова се вашите пријатели, колеги, најдобриот подарок релативизирај : една големина (Одговара на половината од 66-120) 100% Нов И Висок Квалитеттоа е рачно мерење, може да има грешка од 2-3 см.Прекрасен дизајн, веруваме дека ќе ви се допадне опис : Појас За Возрасни. Материјалот е многу удобен, а расположението ќе стане многу добро!. Тоа ве прави повеќе шармантни. Погоден за секојдневни прилики. Подобро е да се мие со чисти раце.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата