• Ново
Допрени Од Природата Бебе И Дете Органски Памучни Мешавини Чорапи Со Не-Лизгачки Држач За Отпорност На Fall, Бели, 12 Месеци

Допрени Од Природата Бебе И Дете Органски Памучни Мешавини Чорапи Со Не-Лизгачки Држач За Отпорност На Fall, Бели, 12 Месеци

DEN 227.04

Износ
Това е достапна

Допрени од Природата органските чорапи од памучна мешавина се меки и удобни, одржувајќи ги стапалата на вашето малечко топли со нежен допир. Нашиот мулти-пакет чорапи доаѓа со цврсти бои и дезени за да добиете разновидност за мешање и совпаѓање со која било облека. Нашите чорапи прават одличен додаток на подарок за туширање за бебиња заедно со нашите органски предмети за лајет, вклучувајќи ромпери, панталони и боди во меки, трендовски бои. Допрени Од Природата Чорапи За Мешавина Од Органски Памук За Бебиња И Мали Деца Со Држач Што Не Се Лизга За Отпорност На Паѓање, Белата Боја е одлично бебе и основни работи за вашето малечко. Комплетот вклучува координирани чорапи. Мешавина од органски памук, полиестер и спандекс. Се протега за подобро вклопување. Супер мека и удобна. Достапен, висококвалитетен сет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата