• Ново
Слон Почетна Шарм Нараквица За Жени Девојки Слон Подароци Врежан Цитат Шарм Инспиративни Слон Нараквици За Жени Тинејџерски Девојки Накит Подароци

Слон Почетна Шарм Нараквица За Жени Девојки Слон Подароци Врежан Цитат Шарм Инспиративни Слон Нараквици За Жени Тинејџерски

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

"Вие сте похрабри отколку што верувате, посилни отколку што изгледате и попаметни отколку што мислите". Слон подароци инспиративна нараквица за жени. Карактеристики : . Дизајн : Врежани иницијали А-З 26. Големина : слон шарм нараквица, 2,5 инчен дијаметар. Шарм : Инспиративни цитати, 0,98" х 0,98 " големина. Материјал : Премиум 316Л нерѓосувачки челик. олово, без никел и хипоалергично. Пакет : 1 парчиња слон шарм нараквица доаѓа во кадифена торба. Идеи За Подароци : . + Роденденски подароци. ③ Подарок за денот на вљубените. - Божиќен подарок. Слон подароци. ● Инспиративна нараквица. € Силен накит. Накит одржување : . 1.Отстранете ја прашината и маснотиите на површината на нараквицата на слонот со помош на чиста мека крпа. 2.Избегнувајте хемикалии како козметика, киселина, лакови за коса кои можат да кородираат метален материјал. ГОЛЕМИНА : Нараквици За Слонови, внатрешен дијаметар од 2,5 инчи, почетен шарм 0,98 "х 0,98", погоден за жени и тинејџерки за секојдневно носење.Лизгајте отворено за да направите поголема нараквица за шарм на слон лесно се соблекува и се става. МАТЕРИЈАЛ : Почетна Нараквица За Шарм На Слон, Изработена од висококвалитетен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик ОД 316 L, без никел и олово, хипоалергична, анти-оцрнувачка, отпорна на гребење, погодна е и за чувствителни кожи. СЛОН НАРАКВИЦА ИНСПИРАТИВНИ ПОДАРОЦИ : вие сте похрабри отколку што верувате, посилни отколку што изгледате, и попаметни отколку што мислите слон нараквица со лотос срце шарм. Врежана почетна Нараквица со мотивациони цитати, совршени охрабрувачки подароци ви овозможуваат дополнителна верба да направите нешто. ПОДАРОЦИ ЗА СЛОНОВИ ЗА ЖЕНИ : нараквица за шарм На Слонови со 26 иницијали доаѓа во кадифена торба за подароци, одличен накит за слонови за роденденски подароци, Божиќни подароци за девојчиња, инспиративни подароци за дипломирање за неа, подароци на мајката за мама, подароци за тинејџерки, подароци за љубителите на слонови. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ : 100% Задоволство и Враќање На Средствата, 60-Дневна Политика За Враќање Без Ризик.Ако имате какви било прашања во врска со почетната нараквица за подароци за слонови, слободно контактирајте не, ние ќе се погрижиме да ви понудиме поддршка и да ги решиме сите проблеми.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата