• Ново
Стерлинг Сребрена Ниска Круг Цр. Сафир Прстен

Стерлинг Сребрена Ниска Круг Цр. Сафир Прстен

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Создаден Сафир, родниот камен во септември ја симболизира вистината, верноста и искреноста што носат смиреност и мир. Оваа лента од 2,25 мм изработена од сребро обложено со родиум е рамка поставена во монтажа со низок профил со скапоцен камен од 4 мм што ќе додаде живописна боја на вашиот прст. Гарантирано совршено ќе се вклопи заедно со сите прстени за Изрази што се Мешаат и се совпаѓаат. Стерлинг Сребро, Висок Лак, Цврст, Скапоцен Камен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата