• Ново
Ана ДЦ 5В Мала Мини Пумпа За Вода Аквариум Аквариум Микро Потопна

Ана ДЦ 5В Мала Мини Пумпа За Вода Аквариум Аквариум Микро Потопна

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Опис : сосема нова и висококвалитетна оваа USB потопна пумпа е погодна за употреба во резервоар или аквариум, не прави многу бучава додека работната пумпа за вода може да го промовира протокот на вода во резервоарот, правејќи мала подводна фонтана.Аквариумската пумпа е дизајнирана СО USB влез за да ви одговара за да ја напојувате, можете да ја користите power bank за да ја напојувате.Можете да ја користите пумпата за вода долго време, е издржлива и има долг животен век, не е лесно да се оштети.УСБ-пумпата за вода е дизајнирана со мазна и без брусна површина, нема да донесе непријатност на вашата кожа, нечистотијата и дамката на површината исто така може лесно да се измијат. Спецификација : Материјал : пластика.Бои : Бела, Црна.Димензии : 43,4 x 24,4 mm. Влез : DC 5 V. Моќност : 0,36 W. проток : 2-3 L/мин.Струја : 1.8 А. Бучава : Максимум 40дб.Вклучен пакет : 1 х Пумпа За Вода. Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете. сосема нова и висококвалитетна оваа USB потопна пумпа е погодна за употреба во резервоар или аквариум, не прави многу бучава додека работната пумпа за вода може да го промовира протокот на вода во резервоарот, правејќи мала подводна фонтана.Аквариумската пумпа е дизајнирана СО USB влез за да ви одговара за да ја напојувате, можете да ја користите power bank за да ја напојувате.Можете да ја користите пумпата за вода долго време, е издржлива и има долг животен век, не е лесно да се оштети.УСБ-пумпата за вода е дизајнирана со мазна и без брусна површина, нема да донесе непријатност на вашата кожа, нечистотијата и дамката на површината исто така може лесно да се измијат. Спецификација : . Материјал : пластика.Бои : Бела, Црна.Димензии : 43,4 x 24,4 mm. Влез : DC 5 V. Моќност : 0,36 W. проток : 2-3 L/мин.Струја : 1.8 А. Бучава : Максимум 40дб. Вклучен Пакет : . 1 х Пумпа За Вода. Забелешка : . Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата