• Ново
Европски Стил Фото Рамка Декор Сцена Декор Креативни Фото Носителот Декор

Европски Стил Фото Рамка Декор Сцена Декор Креативни Фото Носителот Декор

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Опис дали вашето биро е празно и изгледа безживотно? Оваа европска рамка за фотографии во ретро стил може да ви донесе класична и елегантна сцена на вашата работна маса. Донесете ново чувство и добро расположение. Изработен е од врвен квалитетен материјал за долга и издржлива употреба и е дизајниран со креативен стил. Карактеристики-Боја : Златно-Материјал : Смола, Стакло - рамката за фотографии е изработена од материјал од висока класа, кој може да издржи долгорочна употреба. - Рамката за фотографии може да се користи за прикажување на фотографијата на вашите семејства, за да можете да повикате среќни спомени кога ќе ја видите фотографијата.  - Можете да ја користите како практична рамка за фотографии или нежен декор на работната површина. - Многу е погодно да се стави во домот, како што се спалната соба, дневната соба, трпезаријата, па дури и секое место како декорација. - Карактеристики на европскиот ретро стил дизајн, кој класичен и елегантен. Рамката за фотографии е изработена од материјал од висока класа, кој може да ја издржи долгорочната употреба. Рамката за фотографии може да се користи за прикажување на фотографијата на вашите семејства, за да можете да повикате среќни спомени кога ќе ја видите фотографијата. Можете да ја користите како практична рамка за фотографии или нежен декор на работната површина. Многу е погодно да се стави во домот, како што се спалната соба, дневната соба, трпезаријата, па дури и секое место како декорација. Карактеристики на европскиот ретро стил дизајн, кој класичен и елегантен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата